POWRÓT

OFERTA ATELIER GROOMERSKIE PSI HILLTON:

STRZYŻENIE - dostosowuję się do wzorców danej rasy, dodaję swoje sugestie aby podkreślić indywidualny charakter każdego psa.

TRYMOWANIE - trymerem usuwam martwe włosy, później wyczesuję podszerstek. Zabieg znacząco wpływa na ilość gubionej sierści.

KĄPIEL PIELĘGNACYJNA - pieski kąpię zawsze bardzo dokładnie i z wyczuciem. Używam profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji zwierząt. Kosmetyki są dostosowane do koloru i rodzaju sierści. Podczas kąpieli stosuję także masaż aby pobudzić krążenie, rozluźnić mięśnie i sprawić psu radość.

ROCZESYWANIE WŁOSÓW - rozczesuję pieski przed i po kąpieli. Jeśli sierść jest mocno zbita i poplątana stosuję specjalne kosmetyki ułatwiające rozczesywanie włosów. Wyczesuję włosy bardzo delikatnie i dokładnie.

USUWANIE KOŁTUNÓW - specjalnym narzędziem wycinam sfilcowaną sierść tak aby skóra zaczęła oddychać i pies czuł się swobodnie.

DODATKOWE ZABIEGI:

Ze względu na Państwa potrzeby został skrócony czas oczekiwania na wizytę do 1 - 2 dni, a w nagłych przypadkach mogę postarać się o przyjęcie EKSPRESOWO w danym dniu.

"PIERWSZY RAZ U GROOMERA": to oswajanie szczeniąt z narzędziami, urządzeniami
a także stołem groomerskim. Wszystko w spokojnej i miłej atmosferze - po to,
aby w przyszłości pielęgnacja była dla psa przyjemna i bezstresowa.

Pracuję tylko i wyłącznie na kosmetykach i sprzęcie dla GROOMERÓW. Gwarantuję najwyższą jakość.

Po każdej wizycie, sprzęt używany przy strzyżeniu i pielęgnacji psów jest zawsze dezynfekowany w STERYLIZATORZE. Dzięki temu mam pewność, że świadczone przeze mnie usługi są najwyższej jakości.